• 099483

Машинка за бричење Philips HQ6906/16

Ротирачки тип на машина за бричење
Број на ротациони глави: 3
Влезен напон: 100 – 240 V
Ротари за моторна технологија

2199 ден.

Нема на залиха

SKU: 099483 Категорија: