• 199930

Машинка за бричење PHILIPS HC3510/15

Жичана употреба
Ширина на сечиво : 41 мм
13 поставки на должина
Самоостречки сечива
Пилагодлив чешел
Без потреба од подмачкување

2199 ден.

Само 1 останати во залиха

SKU: 199930 Категорија: