• ghfghhh
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Машини за садови gorenje GS520E15W

Капацитет 9 комплети
5 програми
4 температури на миење 65/60/45/35
3 во 1 таблета функција – вашата машина за миење садови автоматски ќе го прилагоди циклусот на миењето и ќе го изостави средството за плакнење
2 корпи
Повеќенаменска долна корпа
Сервисна дијагностика
Внатрешност од нерѓосувачки челик
Целосен Aqua Stop
Енергетска класа: A++ (A-20%)
Димензии (Ш x В x Д): 448 x 845 x 600 mm (45cm)

Клуб Цена
21890 ден. 24199 ден.

Само 1 останати во залиха

SKU: 186650 Категории: ,