• 192521
9% попуст
Заштеди со Клуб цена

Машина за сушење алишта Gorenje DNE8B/G

Енергетска класа: B
Капацитет на сушење: 8kg
Начин на поставување: Самостоен
Димензија: 600x850mm

Клуб Цена
26990 ден. 29699 ден.

На залиха

SKU: 192512 Категории: ,