5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Машина за садови VOX LC 13A1E-B

Капацитет: 13 комплети
6 програми, одложен старт 1-24 часа
Температури: 40, 50, 65, 70°C
Енергетска класа: А++, Еко
Филтер од нерѓосувачки челик, скриен греач
Брзо миење (30 минути), заштита од истекување и преплавување
Потрошена вода при стандарден циклус: 12 л
Потрошeна енергија за циклус: 0,917 kWh
Бучава: 49 dB
Димензии (ШxВxД): 598 x 850 x 598 mm

Клуб Цена
16149 ден. 16999 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 173146 Категории: ,