• 170983

Mашина за садови вградна BEKO DIN 28435

Енергетска класа:A+++
Капацитет:14 сета
8 програми
6 температури
Одложен старт
LCD
Индикатор
Ниво на бучава:44dB
Димензии:81.8x60x55cm

27999 ден.

Нема на залиха

SKU: 175690 Категорија: