11% попуст
Заштеди со Клуб цена

Mашина за садови Gorenje GV631E60

60цм
Капацитет: 13 комплети
5 програми
Температури (35 55 60 70 степени)
2 корпи
4 нивоа на прскање и 2 млазници за вода
Самочистечки филтер
Тајмер за одложено миење до 24 часа
Максимална температура од 70 степени за довод на вода
Меморирање на сопствени програми
Програма SpeedWash
Дополнително сушење (ExtraDry)
Дополнителна хигиена
Целосна внатрешност од Инокс
Приклучок за топла вода
Сервисна дијагностика
АКВАСТОП заштита од протекување
Потрочшувачка на вода по циклус 9.9л
Бучност 47dB
Потрошувачка на ел. енергија 0.93 kWh
A+ енергетска класа
Димензии ШxВxД 59.6×81.7×55.6 цм

Клуб Цена
23994 ден. 26999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 180941 Категории: ,