Mашина за садови Gorenje GV631E60

60цм
Капацитет: 13 комплети
5 програми
Температури (35 55 60 70 степени)
2 корпи
4 нивоа на прскање и 2 млазници за вода
Самочистечки филтер
Тајмер за одложено миење до 24 часа
Максимална температура од 70 степени за довод на вода
Меморирање на сопствени програми
Програма SpeedWash
Дополнително сушење (ExtraDry)
Дополнителна хигиена
Целосна внатрешност од Инокс
Приклучок за топла вода
Сервисна дијагностика
АКВАСТОП заштита од протекување
Потрочшувачка на вода по циклус 9.9л
Бучност 47dB
Потрошувачка на ел. енергија 0.93 kWh
A+ енергетска класа
Димензии ШxВxД 59.6×81.7×55.6 цм

25990 ден.

На залиха

SKU: 180941 Категорија: