Машина за садови gorenje GV52010

Енергетска класа: A++  
9 стандардни сетови  
Број на корпи: 2  
Целосен AquaStop  
Димензии (ШxВxД): 44,8 × 81,5 × 55 cm

18890 ден.

Нема на залиха

SKU: 169017 Категорија: