Машина за садови gorenje GS62115W

Енергетска класа: A++  
12 стандардни сетови  
Број на корпи: 2  
Aqua Stop  
Димензии (ШxВxД): 59,8 × 84,5 × 60 cm

19690 ден.

На залиха

SKU: 088163 Категорија: