Машина за садови gorenje GS 52115 X

INOX
60 цм
12 стандардни сетови
7 програми за миење: Економична програма
Брз програм
Плакнење и сушење
Капацитет: 12 комплета
Температура на миење: 40
65 °C
Одложен старт 0-24 часа
Самочистечки филтер
Целосен Aqua Stop
SpaceDelux – Внатрешност од не рѓосувачки челик
4 нивоа на прскање
2 корпи
Бучност: 52dB(A)
Енергетска класа: A+
Димензии (Ш x В x Д): 600 x 850 x 580 mm (60cm)

19790 ден.

Нема на залиха

SKU: 088695 Категорија: