3% попуст
Заштеди со Клуб цена

Машина за садови gorenje GS 52115 X

INOX
60 цм
12 стандардни сетови
7 програми за миење: Економична програма
Брз програм
Плакнење и сушење
Капацитет: 12 комплета
Температура на миење: 40
65 °C
Одложен старт 0-24 часа
Самочистечки филтер
Целосен Aqua Stop
SpaceDelux – Внатрешност од не рѓосувачки челик
4 нивоа на прскање
2 корпи
Бучност: 52dB(A)
Енергетска класа: A+
Димензии (Ш x В x Д): 600 x 850 x 580 mm (60cm)

Клуб Цена
19196 ден. 19790 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 088695 Категории: ,