21% попуст
Заштеди со Клуб цена

Машина за садови Favorit BI60-I14

Димензии:82×59,8x55cm
Макс. капацитет: 12 сета садови
5 програми
Енергетска класа: A ++
Бучавост при работа: 54 DB
Капацитет: 12 L вода

Клуб Цена
15799 ден. 19999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 184181 Категории: ,