26% попуст
Заштеди со Клуб цена

Машина за садови Favorit MS 5000

Димензии: 85х60х60 см
Максимален капацитет: 12 сета садови
4 програми
Брз програм 30 min. на 40 C
Енергетска класа: А++
Класа на сушење: А

Клуб Цена
11500 ден. 15599 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 031881 Категории: ,