21% попуст
Заштеди со Клуб цена

Машина за садови FAVORIT F45-Y15 A++

ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/45/60
МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ 10 СЕТА САДОВИ
ПРОГРАМИ 6
БРЗ ПРОГРАМ 30 MIN. НА 40 °C
КОПЧЕ ЗА ПОЛОВИЧНО (1/2) ПОЛНЕЊЕ √
ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА A++
КЛАСА НА СУШЕЊЕ А
БУЧАВОСТ ПРИ РАБОТА 57 DB
ОДЛОЖЕН СТАРТ 3Ч, 6Ч И 9Ч
ЕДЕН ЦИКЛУС 3,8 L ДО 17,6 L ВОДА СООДВЕТНО НА ПРОГРАМАТА
ТРАЕЊЕ НА ПРОГРАМА (ECO – ПРОГРАМА) 198 МИН.
ЕНЕРГЕТСКА ПОТРОШУВАЧКА (ECO – ПРОГРАМА) 0,73 KWH
ЗАШТИТА ОД ПОПЛАВА
БОЈА БЕЛА/СИВА
ON/OFF КОПЧЕ
СТАРТ/PAUSE КОПЧЕ
КОПЧЕ НА ВРТЕЊЕ ЗА СЕЛЕКТИРАЊЕ НА ПРОГРАМИТЕ
ИНДИКАТОРИ ЗА ФУНКЦИЈАТА МИЕЊЕ/СУШЕЊЕ
ИНДИКАТОР ЗА НЕДОСТАТОК НА СОЛ
ИНДИКАТОР ЗА НЕДОСТАТОК НА СЈАЈ

Клуб Цена
13429 ден. 16999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 185523 Категории: , Ознака: