15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Машина за садови Favorit E60-A24 BLDC

Енергетска класа:A+++
Ниво на бучност:49dB

Клуб Цена
21998 ден. 25999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 184434 Категории: ,