25% попуст
Заштеди со Клуб цена

Машина за садови Favorit E60-A24 BLDC X

Енергетска класа:A+++
Ниво на бучност:49dB

Клуб Цена
20991 ден. 27999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 184435 Категории: ,