17% попуст
Заштеди со Клуб цена

Машина за садови FAVORIT E60-A22 X

Димензии: В/Ш/Д 85/59,8/59,8
Максимален капацитет 13 сета садови
Програми 7
Трета полица
Лед Дисплеј
Енергетска класа:A ++
Класа на сушење:A
Ниво на бучава: 57 DB

Клуб Цена
18999 ден. 22999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 184649 Категории: ,