• 163176

Машина за садови Beko DIS26021

Димензии:44.8 x 81.8 x 55cm
Енергетска класа:E
Ниво на бучава:47 dBA
Број на програми:6

22999 ден.

Нема на залиха

SKU: 163176 Категорија: