• beko 2

Машина за садови BEKO DFS 28022 W

Prosmart inverter мотор
Енергетска класа:A++
Капацитет:10 сета
8 програми
6 температури
Одложен старт
LCD
AquaIntense
Индикатор
Потрошувачка на вода по циклус:8.7L
Потрошувачка на вода годишно:2436L
Потрошувачка на енергија по циклус:0.73kWh
Потрошувачка на енергија годишно:211kWh
Ниво на бучава:46dB
Димензии:85x45x60cm

21999 ден.

Нема на залиха

SKU: 175815 Категорија: