Машина за садови BEKO DFN38531DX

Ниво на бучава:43dB
Led дисплеј
AquaIntense®
Број на програми:8
Напон:220 – 240 V
Димензии:85×59.8x60cm

24999 ден.

Нема на залиха

SKU: 183194 Категорија: