6% попуст
Заштеди со Клуб цена

Машина за садови BEKO DFN28422W

AquaIntense
Енергетска класа:А++
Капацитет:14 сета
8 програми 6 температури
Одложен старт Half Load
Димензии:85x60x60cm

Клуб Цена
23489 ден. 24999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 160136 Категории: ,