5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Машина за садови BEKO DFN26423X

Prosmart inverter мотор
Енергетска класа:A++
Капацитет:14 сета
6 програми | 5 температури
Одложен старт
LCD
Индикатор
AquaIntense
Aктивна вентилација за сушење
Ниво на бучава:46dB
Димензии:85x60x60cm

Клуб Цена
20998 ден. 21999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 175691 Категории: , Ознаки: ,