17% попуст
Заштеди со Клуб цена

Машина за перење VOX WM 1260 ST

A +++
1200 вртежи во минута
Визуелен екран за опции – Температура
Брзина на вртење и тајмер за одложување
15 програми старт / пауза
Безбеден алергија
Брзо миење

Клуб Цена
11600 ден. 13999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 173140 Категории: ,