• 194996
12% попуст
Заштеди со Клуб цена

Машина за перење Vivax WFL-140714B

Број на вртежи [вртежи во минута]: 1400
Капацитет [kg]: 7
Број на програми: 14
Енергетска класа (за НЕ ЕУ): A+++
Боја: Бела
Полнење: напред
Плитко: Не
Енергетска класа (нова): Б
Димензии и маса
Ширина (см): 59,5
Висина (см): 85
Длабочина (cm): 49,5
Други карактеристики
Задоцнување на почетокот: 0-24
Мотор: Стандарден
Брза програма: Да
Прилагодување на температурата со копче: Да
Местење на центрифугата со копчето: Да
Дополнително плакнење: Да
Wi-Fi: Не
Тип: Самостоен
Специјални програми: долна облека за деца, долна облека, чувствителни, предперење, спортска облека, волна
Перење без звучни сигнали: Да
Безбедносна брава: Да

Клуб Цена
15489 ден. 17690 ден.

Нема на залиха

SKU: 194996 Категории: ,