• 188411

Машина за перење Samsung WW80T4020EE1LE

Начин на полнење: напред
Енергетска класа: D
Енергетска класа на центрифугирање: B
Капацитет за перење: 8kg
Брзина на центрифугирање: 1200 вртежи во минута
Програма:
Еко 40-60
15 минути брзо миење
Постелнина
Бои
Исплакнете / центрифугирајте
Хигиенска пареа
Чистење на барабанот
Исплакнете + центрифугирајте
Синтетички
Вуна/деликатно
Памук
Ниво на бучава: 53 dB перење / 74 dB центрифугирање
Нето маса: 65kg
Вкупна тежина: 67kg
Нето димензии (Ш x В x Д): 60x85x55cm
Вкупни димензии (Ш x В x Д): 67x89x66cm
Боја: Бела

29999 ден.

Нема на залиха

SKU: 188411 Категорија: