Машина за перење SAMSUNG WW70TA026AE1/LE

Боја:бела
Енергетска класа:Б
Димензии (ВxШxД):85x60x55cm
Електронска контрола
Нумерички екран
Капацитет за перење: 7 kg
1200 вртежи во минута

25999 ден.

На залиха

SKU: 183154 Категорија: Ознаки: ,