• 244
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Машина за перење под притисок MP-HPW27

Напон 220-240V/50-60Hz
Moќност 2500W
Притисок 19MPa(195 bar)
Раб. проток 7l/min
Макс. проток 7.8l/min
Макс. дозволен
притисок на вода 1.2МPа(12 bar)

Клуб Цена
14129 ден. 15699 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 168145 Категории: ,