• 244
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Машина за перење под притисок MP-HPW27

Напон 220-240V/50-60Hz
Moќност 2500W
Притисок 19MPa(195 bar)
Раб. проток 7l/min
Макс. проток 7.8l/min
Макс. дозволен
притисок на вода 1.2МPа(12 bar)

Клуб Цена
14129 ден. 15699 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 168145 Категории: ,