• 1494de0c6d313ae2cc059e093576991e17b53e2610813ac5c4936c5f4dafd4b9
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Машина за перење под притисок MP-HPC004

Напон: 230V-50Hz
Моќност: 1650W
Работен притисок: 7MPa(70bar)
Дозволен притисок: 10.5MPa(105bar)
Работен проток: 5.7l/min
Максимален проток: 7.1l/min
Макс. дозволен притисок на вода: 0.4Mpa(4bar)
Макс.температура на вода: 50°С

Клуб Цена
5211 ден. 5790 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 079759 Категории: ,