• caaaaaar
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Машина за перење коли MaxPuls MP-HPW18

Моќност:1800W

Клуб Цена
6975 ден. 7750 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 168144 Категории: ,