• 194116
17% попуст
Заштеди со Клуб цена

Машина за перење gorenje WNHPI84AS

Ефект на цедење: B
Ниво на бучност при перење dB(A): 56
Ниво на бучност при центрифугирање dB(A): 72
Капацитет за перење: 8 kg
Волумен на барабанот: 54 l
Број на вртежи на центрифугата: 1400 rpm
Drum type: RainDrop drum
Mотор: Инвертер PowerDrive мотор
Време на програмата на 60°C: 208 min
Зголемено ниво на вода: 40 l
Дополнителни функции:
Предперење
Исклучување на центрифугата
Одложен почеток
Функција пареа: Да
SteamTech: Да, грејач во када
Сензори: Сензор за ниво на вода
Ладно перење: 15°C
Сад за дозирање: 3 прегради во просторот за дозирање детергент
Power JetWash: Не
AquaStop: Не
Заштита од прелевање: Да
Заклучување – заштита за деца (CDP): Да
Ширина: 595 mm
Висина: 850 mm
Длабочина: 540 mm
Ширина на спакуван производ: 650 mm
Висина на спакуван производ: 880 mm
Длабочина на спакуван производ: 560 mm
Бруто тежина на апаратот: 60 kg
Нето тежина на апаратот: 58 kg
Приклучна моќ: 220-240 V
Приклучна моќ: 1800 W

Клуб Цена
19991 ден. 24199 ден.

Нема на залиха

SKU: 194116 Категории: ,