• 194219
3% попуст
Заштеди со Клуб цена

Машина за перење gorenje WNEI14AS

Енергетска класа: A+++
Капацитет за перење: 10kg
Број на вртежи на центрифугата: 1400rpm
Начин на поставување:самостоен
Ширина: 600mm
Висина: 850mm

Клуб Цена
34000 ден. 34990 ден.

На залиха

SKU: 194219 Категории: ,