Машина за перење Gorenje WHP82ES

Капацитет за перење: 8 kg
Број на вртежи на центрифугата: 1.200 rpm
Енергетска класа: A+++
Димензии (ШxВxД): 59,5 × 85 × 60 cm

23999 ден.

Нема на залиха

SKU: 180942 Категорија: