14% попуст
Заштеди со Клуб цена

Машина за перење Gorenje WHP62ES

Капацитет за перење: 6 kg
Енергетска класа: A+++
Димензии (ШxВxД): 59,5 × 85 × 46 cm

Клуб Цена
16349 ден. 18999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 180289 Категории: , Ознака: