• 180289
Заштеди со Клуб цена

Машина за перење Gorenje WHP62ES

Капацитет за перење: 6 kg
Енергетска класа: A+++
Димензии (ШxВxД): 59,5 × 85 × 46 cm

18999 ден.

Нема на залиха

SKU: 180289 Категории: , Ознака: