7% попуст
Заштеди со Клуб цена

Машина за перење gorenje WEI823

Енергетска класа: A+++
Ефект на цедење: B
Број на вртежи на центрифугата: 1.200 rpm
Капацитет за перење: 7 kg
Волумен на барабанот: 54 l
ЛЕД дисплеј
Димензии (Ш x В x Д): 60 × 85 × 54,5 cm

Клуб Цена
24644 ден. 26499 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 171850 Категории: ,