Машина за перење gorenje WEI823

Енергетска класа: A+++
Ефект на цедење: B
Број на вртежи на центрифугата: 1.200 rpm
Капацитет за перење: 7 kg
Волумен на барабанот: 54 l
ЛЕД дисплеј
Димензии (Ш x В x Д): 60 × 85 × 54,5 cm

26499 ден.

На залиха

SKU: 171850 Категорија: