Машина за перење gorenje DP/DW 73121

Енергетска класа: Б
Капацитет на перење: 7 кг
Капацитет на сушење: 1-5 кг
Брзина на вртење: 1.200 вртежи во минута
LED дисплеј
15 програми
Брзо сушење
Димензии (ШxВxД): 59,7 × 84,5 × 58,2 см

35990 ден.

Нема на залиха

SKU: 086394 Категорија: