32% попуст
Заштеди со Клуб цена

Машина за перење Favorit MP-6102

Димензии В/Ш/Д: 84,50/59,70/49,70 cm
1000 вртежи во минута (RPM)
Капацитет: 6 kg
44 L иноксен барабан
15 програми
Електронски програматор
Копче за контрола на температура
Индикатор за циклус на перење
Енергетска класа: А++
Еко систем за заштеда на енергија
Заштита против протекување
Заштита против пена
Систем за автоматски баланс
Систем за детектирање грешка
Детско заклучување
Отстранувачки горен капак
Потрошувачка на енергија: 171 Kwh/annum
Потрошувачка на вода (L/год.): 9900 L/annum
Бучава при перење: 58 dB
Бучава при вртење: 77 dB
Брза програма: 15 минути на 30 C
Сензор за половично перење
Регулација на вртежи

Клуб Цена
9999 ден. 14599 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 164161 Категории: ,