25% попуст
Заштеди со Клуб цена

Машина за перење Favorit L-9101

Енергетска класа:A+++
Капацитет:9kg
1000rpm

Клуб Цена
14991 ден. 19999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 184444 Категории: ,