• 186338
25% попуст
Заштеди со Клуб цена

Maшина за перење Favorit L-6100 A+++

Капацитет: 6 kg
Центрифуга: 1000 вртежи во минута
Енергетска класа: A +++
15 програма
44 L барбан од нерѓосувачки челик
Димензии: 84,50 х 59,70 х 49,70 cm

Клуб Цена
13991 ден. 18699 ден.

Нема на залиха

SKU: 186338 Категории: ,