8% попуст
Заштеди со Клуб цена

Машина за перење CANDY CSO 1285 TB3-S

Енергетска класа:А+++
Капацитет:8kg
Вртежи:1200 врт./min
Програми:15
Димензии:85x60x52cm

Клуб Цена
22000 ден. 23999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 185442 Категории: ,