• 191088
17% попуст
Заштеди со Клуб цена

Машина за перење BEKO WUE9622XCW

Полнење:фронтално
ProSmart инвертер мотор
Aquawave
AQUAFUSION
Дигитален дисплеј
Енергетска класа:C
Капацитет: 9kg
Вртежи: 1200 врт./min
Програми: 15
Одложен почеток
Потрошувачка на енергија по циклус (100): 65kWh
Потрошувачка на вода: 41 L
Ниво на бучење: 76 dBA
Заштита за безбедност на децата
Димензии: 84x60x55cm

Клуб Цена
23987 ден. 28890 ден.

Само 1 останати во залиха

SKU: 191088 Категории: ,