27% попуст
Заштеди со Клуб цена

Машина за перење BEKO WUE7536XA

Prosmart Inverter мотор
Енергетска класа:A+++
Капацитет:7kg
Вртежи:1000 врт./min
Програми:15
Дигитален дисплеј
AquaWave®
функција Fast+
Блутут врска
Годишна потрошувачка на вода:9899L
Одложен почеток
Ниво на бучава:55/72dB
Димензии:84x60x50cm

Клуб Цена
18189 ден. 24999 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 176511 Категории: ,