• 424

Машина за перење BEKO WUE7536XA

Prosmart Inverter мотор
Енергетска класа:A+++
Капацитет:7kg
Вртежи:1000 врт./min
Програми:15
Дигитален дисплеј
AquaWave®
функција Fast+
Блутут врска
Годишна потрошувачка на вода:9899L
Одложен почеток
Ниво на бучава:55/72dB
Димензии:84x60x50cm

24999 ден.

Нема на залиха

SKU: 176511 Категорија: