10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Машина за перење BEKO WUE7511 XWW

AquaWave drum технологија
Полнење:фронтално
Енергетска класа:А+++
Капацитет:7kg
Вртежи:1000 врт./min
Програми:15
Одложен почеток
Child Lock
Потрошувачка на вода годишно:9899L
Потрошувачка на енергија годишно:173kWh
Ниво на бучава:64/74dB
Димензии:84x60x49cm

Клуб Цена
17999 ден. 19999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 172954 Категории: ,