17% попуст
Заштеди со Клуб цена

Машина за перење BEKO WUE6411 XWW

Полнење:фронтално
AquaFusion
Aquawave
LED приказ
Woolmark
Индикатор за затворање на врата
Енергетска класа:А+++
Капацитет:6kg
Вртежи:800 врт./min
Програми:15
Заштита од прелевање на вода
Одложен почеток:3h,6h,9h
Потрошувачка на енергија годишно:152kWh
Ниво на бучава:63/75dB
Димензии:84x60x44cm

Клуб Цена
14990 ден. 17999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 170878 Категории: ,