9% попуст
Заштеди со Клуб цена

Машина за перење BEKO WTV 7522 XCW

AquaFusion технологија
Енергетска класа:A+++
Капацитет:7kg
Вртежи:1000 врт./min
Димензии:84x60x49cm

Клуб Цена
19999 ден. 21999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 185526 Категории: ,