• 195248
19% попуст
Заштеди со Клуб цена

Машина за перење Beko B3WF U 77225 WB

Енергетска класа: B
Капацитет: 7kg, Програми: 15
Вртежи: 1200 врт./min
Димензии: 84x60x49cm

Клуб Цена
20500 ден. 25299 ден.

Само 2 останати во залиха

SKU: 195248 Категории: ,