• 194997
13% попуст
Заштеди со Клуб цена

Машина за пер.суш. Vivax WDF-1408D616BS

Број на вртежи [вртежи во минута]: 1400
Капацитет за перење [kg]: 8
Капацитет за сушење [kg]: 6
Број на програми: 16
Енергетска класа: А
Боја: Бела
Полнење: напред
Плитко: Да
Енергетска класа (нова): Б
Димензии и маса
Ширина (см): 59,5
Висина (см): 85
Длабочина (cm): 47,5
Други карактеристики
Задоцнување на почетокот: 0-24
Мотор: Стандарден
Брза програма: Да
Прилагодување на температурата со копче: Да
Местење на центрифугата со копчето: Да
Дополнително плакнење: Да
Wi-Fi: Не
Тип: Самостоен
Специјални програми: Чувствителен, Предперење, Волна
Перење без звучни сигнали: Да
Безбедносна брава: Да

Клуб Цена
23489 ден. 26999 ден.

Само 1 останати во залиха

SKU: 194997 Категории: ,