Машина за мелење месо FUEGO MG 158

Моќност:800W
Врвен квалитет на алуминиумски мотор
Преносна рачка, лесна за носење и движење
Oграничувач на температурата со функција за автоматско ресетирање, заштита од прегревање
Високо квалитетен нож од челик
Ниво на бучава:85dB
Висока стапка на мелење месо околу 1200гр/мин
On/Off копче

1999 ден.
Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 169574 Категорија: Ознака: