Машина за мелење месо FUEGO MG 158

Моќност:800W
Врвен квалитет на алуминиумски мотор
Преносна рачка, лесна за носење и движење
Oграничувач на температурата со функција за автоматско ресетирање, заштита од прегревање
Високо квалитетен нож од челик
Ниво на бучава:85dB
Висока стапка на мелење месо околу 1200гр/мин
On/Off копче

1999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 169574 Категорија: Ознака: