• 979
21% попуст
Заштеди со Клуб цена

Машина перење/сушење gorenje WD2A164ADS

Енергетска класа: A
Капацитет за перење: 10 kg
Капацитет на сушење: 6 kg
Број на вртежи на центрифугата: 1400 rpm
Начин на поставување: Самостоен
Ширина: 595 mm
Висина: 845 mm
Волумен на барабанот:66 l

Клуб Цена
34001 ден. 42990 ден.

На залиха

SKU: 190979 Категории: ,