13% попуст
Заштеди со Клуб цена

Маш.за садови BEKO DFN05321W

Енергетска класа:Е
Капацитет:13 сета
5 програми
Ниво на бучава:49dB
Димензии:85x60x60cm

Клуб Цена
17409 ден. 19999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 186251 Категории: ,