• 186426
0% попуст
Заштеди со Клуб цена

Маш.за перење и сушење BEKO HTV 8716 XO

Капацитет на перење:8 kg
Капацитет на сушење:5 kg
Максимална брзина на центрифуга:1400 rpm
Ниво на бучава (перење):56 dBA
Ниво на бучава (сушење):64 dBA
Димензии(ВxШxД ):84X60X59 cm

Клуб Цена
29999 ден. 29999 ден.

Нема на залиха