7% попуст
Заштеди со Клуб цена

Маш.за перење и сушење BEKO HTV 8716 XO

Капацитет на перење:8 kg
Капацитет на сушење:5 kg
Максимална брзина на центрифуга:1400 rpm
Ниво на бучава (перење):56 dBA
Ниво на бучава (сушење):64 dBA
Димензии(ВxШxД ):84X60X59 cm

Клуб Цена
27998 ден. 29999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство