Маш.за перење BEKO WTV 9744 XWAT

Капацитет:9 kg
Максимален број на вртежи:1400 rpm
Димензии(ВxШxД):84x60x64 cm
Ниво на бучава:52 dBA

29999 ден.

Нема на залиха

SKU: 169540 Категорија: